مجله

ویاگرا بهتره یا ویزارسین

Viagra or Visarcin is better
ویاگرا بهتره یا ویزارسین،افزایش سن، فشارهای روزمره، و مشکلات جسمی ممکن است باعث اختلالات نعوظ جنسی در مردان شود. ویاگرا و ویزارسین دو داروی معروف هستند که برای درمان این مشکلات به کار می‌روند. در این مقاله، ما به بررسی مزایا و محدودیت‌های هرکدوم از این داروها می‌پردازیم تا به مردان کمک کنیم تصمیمی اطلاع‌مندانه در مورد انتخاب بهتر برای نیازهای خود بگیرند. ویاگرا:
 1. اطلاعات کلی: ویاگرا یک داروی ارتقاء عملکرد جنسی است که به افزایش جریان خون به مناطق جنسی کمک می‌کند. این دارو از گروه مهارکننده فسفودی‌استراز است.
 2. زمان مصرف: ویاگرا قبل از فعالیت جنسی مصرف می‌شود و تأثیر آن در حدود 30 تا 60 دقیقه پس از مصرف شروع می‌شود. اثر ویاگرا تا 4 تا 6 ساعت ادامه دارد.
 3. محدودیت‌ها: مصرف ویاگرا با مصرف غذاهای چرب و الکل ممکن است تأخیر در شروع اثر داشته باشد. همچنین، این دارو برای افرادی که دارای مشکلات قلبی هستند یا از دیگر داروهای نیترات استفاده می‌کنند مناسب نیست.
ویزارسین:
 1. اطلاعات کلی: ویزارسین یک داروی تزریقی است که مستقیماً به قسمت پایینی اعصاب جنسی تزریق می‌شود. این دارو به افزایش جریان خون و تحریک نقاط حساس در منطقه جنسی کمک می‌کند.
 2. زمان مصرف: ویزارسین را پزشک تزریق می‌کند و تأثیر آن تقریباً در عرض 15 دقیقه آغاز می‌شود. اثر این دارو تا 1 تا 2 ساعت ادامه دارد.
 3. محدودیت‌ها: ویزارسین نیاز به مهارت تزریق دقیق دارد و ممکن است به دلیل مخاطرات مرتبط با تزریق، به‌ویژه برای برخی افراد، مناسب نباشد.
مقایسه:
 1. زمان واکنش: ویاگرا به سرعت‌تر عمل می‌کند و تأثیر آن در زمان کوتاهتری شروع می‌شود. ویزارسین همچنین سریع عمل می‌کند اما نیاز به زمان برای تزریق دارد.
 2. مناسبت برای کاربران: ویاگرا برای افرادی که از ترجیح مصرف داروها به صورت خوراکی برخوردارند، مناسب است. ویزارسین به ویژه برای افرادی که ترجیح می‌دهند از راه تزریق دارو مصرف کنند، ممکن است گزینه مناسبی باشد.
 3. عوارض جانبی: هر دو دارو ممکن است عوارض جانبی داشته باشند. مشاوره با پزشک در مورد هر یک از این داروها و احتمالات عوارض جانبی حائز اهمیت است.
انتخاب بین ویاگرا و ویزارسین بستگی به نیازها و ترجیحات شخصی دارد. ویاگرا گزینه‌ای است که برای افرادی که به دنبال داروی خوراکی و سریع هستند، ممکن است مناسب باشد. ویزارسین برای افرادی که ترجیح می‌دهند از راه تزریق دارو مصرف کنند، یک گزینه دیگر است.
 1. پایداری تأثیر: ویاگرا تا 4 تا 6 ساعت اثر دارد و در طول این مدت، افراد قادر به ارتباط جنسی هستند. از سوی دیگر، ویزارسین تأثیر آن را تا 1 تا 2 ساعت حفظ می‌کند. در این زمان، افراد باید تصمیم‌گیری کنند که آیا برای تجربه رابطه جنسی دیگر به پزشک مراجعه کنند یا خیر.
 2. میزان راحتی: ویاگرا به عنوان یک داروی خوراکی ارتباط جنسی را ساده‌تر می‌کند. از طرف دیگر، ویزارسین نیاز به تزریق دارد و این می‌تواند برخی از افراد را ناخوشایند کند. افراد باید با پزشک خود مشاوره کنند که کدام گزینه برای آن‌ها راحت‌تر و قابل قبول‌تر است.
 3. متغیرهای جسمی: ویاگرا و ویزارسین ممکن است بر اساس شرایط جسمی فرد تأثیرگذاری متفاوتی داشته باشند. پزشک با ارزیابی دقیق وضعیت سلامت و تاریخچه پزشکی شما، به شما کمک خواهد کرد تا دارویی را که با شرایط شما سازگاری دارد، انتخاب کنید.
 4. اقتصادی بودن: قیمت و دسترسی به هر دو دارو (ویاگرا و ویزارسین) نقش مهمی در انتخاب آنها ایفا می‌کند. برخی از افراد ممکن است به دلیل مسائل اقتصادی یا بیمه، یکی از این داروها را به عنوان گزینه مقرون به صرفه‌تر برای خود ببینند.
شما میتوانید برای اطلاع بیشتر به سایت تیمار طب مراجعه کنید.

اسپری تاخیری ویاگرا

200,000 تومان
 • درمان زود انزالی
 • افزایش اعتماد به نفس شما را در رابطه

قرص هرب ویاگرا

450,000 تومان

قرصی بسیار عالی با کیفیت بالا

قویترین قرص افزایش دهنده تمایلات جنسی و توان جنسی آقایان

طولانی کردن مدت زمان رابطه

ایجاد تاخیر و درمان کامل و دائمی زود انزالی

افزایش دهنده اعتماد به نفس در مردان

ایجاد ارکشن قوی و ماندگار

حجم دهنده موقت آلت تناسلی مردان به طور موقت در زمان استفاده از قرص

ایجاد نعوظ و سفت کننده آلت

دارای هولوگرام و تاریخ تولید و انقضاء

ساخته شده از مواد کاملا گیاهی

بدون عوارض جانبی

قرص ویاگرا 30 تایی اصل آمریکا

500,000 تومان
 • قرص ویاگرا اصل فایزر برای درمان مشکلات مرتبط با اختلالات نعوظی در مردان بکار گرفته میشود .
 • قیمت قرص ویاگرا متوسط به هر مردی بوده و تهیه این دارو نیز بخاطر معروفیت کمی آسانتر از بقیه داروهای جنسی است.
 • قرص ویاگرا فایزر بیشترین شباهت را در میان داروهای جنسی با سیالیس دارد که اتفاقا آن دارو هم برای درمان اختلالات نعوظی بکار گرفته میشود.

قرص ویاگرا 4 عددی

150,000 تومان
 • درمان انزال زود رس مردانه
 • افزایش نعوظ و بزرگی الات تناسلی مردانه
 • متشکل از 4 عدد ویاگرای فایزر آبی

ویاگرا پاور وی ۸

350,000 تومان
 • قرص تاخیری خیلی قوی
 • رفع اختلالات نعوظ
 • امکان ادامه رابطه تا یک ساعت
 • قدرت دارو 200میلی گرم

ویاگرا قرمز کانگورو

280,000 تومان
 • افزایش استقامت
 • بهبود فوق العاده در نعوظ
 • بزرگی سایز مردانه
 • تقویت عملکرد جنسی
 • دستیابی به نعوظ طولانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *