مجله

ویاگرا چگونه عمل می کند

ویاگرا چگونه عمل می کند

ویاگرا چگونه عمل می کند

ویاگرا یک داروی معروف است که به عنوان یک درمان موثر برای اختلالات نعوظ جنسی در مردان شناخته می‌شود. این دارو به ویژه برای درمان ناتوانی در دستیابی و حفظ یک ارتباط جنسی مطلوب به کار می‌رود. اما چگونه ویاگرا عمل می‌کند؟

ویاگرا به عنوان یک مهارکننده فسفودی‌استراز نامیده می‌شود که اثر خود را به کمک افزایش جریان خون به قسمت‌های خاصی از بدن اعمال می‌کند. اصلی‌ترین ترکیب فعال ویاگرا سیلدنافیل است که به عنوان یک مهارکننده PDE5 (فسفودی‌استراز نوع ۵) شناخته می‌شود. این آنزیم در عروق خونی یافت می‌شود که به قسمت‌های مختلف بدن خدمت می‌کنند.

شما میتوانید برای اطلاع بیشتر به سایت تیمار طب مراجعه کنید.

زمانی که مردان به مشکلات نعوظ جنسی مبتلا هستند، معمولاً مشکل در گسترش عروق خونی در ناحیه آلت تناسلی وجود دارد. این اتفاق ممکن است به دلیل مواردی مانند استرس، اضطراب، یا مشکلات فیزیکی نظیر دیابت و برخی بیماری‌های قلبی اتفاق بیفتد. ویاگرا با افزایش جریان خون به نواحی مختلف بدن، به ویژه ناحیه آلت تناسلی، تاثیر مثبتی در عملکرد جنسی ایجاد می‌کند.

پس از مصرف ویاگرا، سیلدنافیل به عنوان یک مهارکننده PDE5، فعالیت این آنزیم را کاهش می‌دهد. این کاهش باعث افزایش سطح گوانوزین مونو‌فسفات سیکلیک (cGMP) می‌شود. cGMP یک مسیر داخل سلولی است که نقش مهمی در گسترش عروق خونی دارد. افزایش cGMP به ترتیب باعث گسترش عروق خونی در ناحیه آلت تناسلی می‌شود و افزایش جریان خون به این منطقه امکانپذیر می‌شود.

به این ترتیب، با افزایش جریان خون به نواحی حساس بدن، ویاگرا به مردان کمک می‌کند تا بتوانند بهترین عملکرد جنسی را داشته باشند. با این حال، مهم است که مصرف ویاگرا تحت نظر یک پزشک صورت گیرد و دارو با درستی مصرف شود. همچنین، افرادی که از مشکلات قلبی یا فشار خون بالا رنج می‌برند، باید قبل از استفاده از ویاگرا با پزشک خود مشورت کنند.

با افزایش جریان خون به نواحی آلت تناسلی، ویاگرا می‌تواند بهبودهای مهمی در کارایی جنسی ایجاد کند. این افزایش جریان خون باعث ایجاد و نگهداری یک انتخاب مناسب برای رابطه جنسی می‌شود. تحقیقات نشان داده‌اند که ویاگرا به تنهایی تاثیری در تحریک جنسی ندارد، بلکه در حالت تحریک جنسی فعال می‌شود و اثرات خود را نشان می‌دهد.

قرص ویاگرا معمولاً توسط بدن به خوبی جذب می‌شود و تقریباً در 30 تا 60 دقیقه پس از مصرف موثر می‌شود. مدت اثر این دارو ممکن است تا چند ساعت ادامه داشته باشد، اما باید توجه داشت که این زمان ممکن است بر اساس وضعیت فرد مختلف باشد.

همچنین، این مهم است که از دوز مناسب ویاگرا استفاده شود. دزهای زیاد ممکن است به جای افزایش عملکرد جنسی، باعث افزایش احتمال اثرات جانبی شود. برخی از اثرات جانبی ممکن است شامل سردرد، گرمی صورت، یا مشکلات گوارشی باشند. در صورتی که هر یک از این علائم به شدت احساس شود یا به مدت طولانی ادامه داشته باشد، بهتر است فوراً به پزشک مراجعه شود.

در مجموع، ویاگرا یک راهکار موثر برای مردانی است که با مشکلات نعوظ جنسی مواجه هستند، اما باید با دقت و زیر نظر پزشک مورد استفاده قرار گیرد. استفاده نادرست از این دارو ممکن است منجر به مشکلات جدی ایجاد شود، بنابراین توصیه می‌شود که پیش از شروع هرگونه درمان، نکات بهداشتی و پزشکی مرتبط با هر فرد را به دقت مورد بررسی قرار داده و تصمیمات لازم با هماهنگی با پزشک گرفته شود.

اسپری تاخیری ویاگرا

200,000 تومان
 • درمان زود انزالی
 • افزایش اعتماد به نفس شما را در رابطه

قرص هرب ویاگرا

450,000 تومان

قرصی بسیار عالی با کیفیت بالا

قویترین قرص افزایش دهنده تمایلات جنسی و توان جنسی آقایان

طولانی کردن مدت زمان رابطه

ایجاد تاخیر و درمان کامل و دائمی زود انزالی

افزایش دهنده اعتماد به نفس در مردان

ایجاد ارکشن قوی و ماندگار

حجم دهنده موقت آلت تناسلی مردان به طور موقت در زمان استفاده از قرص

ایجاد نعوظ و سفت کننده آلت

دارای هولوگرام و تاریخ تولید و انقضاء

ساخته شده از مواد کاملا گیاهی

بدون عوارض جانبی

قرص ویاگرا 30 تایی اصل آمریکا

500,000 تومان
 • قرص ویاگرا اصل فایزر برای درمان مشکلات مرتبط با اختلالات نعوظی در مردان بکار گرفته میشود .
 • قیمت قرص ویاگرا متوسط به هر مردی بوده و تهیه این دارو نیز بخاطر معروفیت کمی آسانتر از بقیه داروهای جنسی است.
 • قرص ویاگرا فایزر بیشترین شباهت را در میان داروهای جنسی با سیالیس دارد که اتفاقا آن دارو هم برای درمان اختلالات نعوظی بکار گرفته میشود.

قرص ویاگرا 4 عددی

150,000 تومان
 • درمان انزال زود رس مردانه
 • افزایش نعوظ و بزرگی الات تناسلی مردانه
 • متشکل از 4 عدد ویاگرای فایزر آبی

ویاگرا پاور وی ۸

350,000 تومان
 • قرص تاخیری خیلی قوی
 • رفع اختلالات نعوظ
 • امکان ادامه رابطه تا یک ساعت
 • قدرت دارو 200میلی گرم

ویاگرا قرمز کانگورو

280,000 تومان
 • افزایش استقامت
 • بهبود فوق العاده در نعوظ
 • بزرگی سایز مردانه
 • تقویت عملکرد جنسی
 • دستیابی به نعوظ طولانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *